Pazar, Ekim 15

Koç ve İkizler'in haftalık falı burada:)
Sizin ki şurada:
http://freewillastrology.com/horoscopes/

İyi eğlenceler.

Aries Horoscope for week of October 12, 2006

According to the Midwest Book Review, David Foster Wallace's 1,088-page book Infinite Jest is "perhaps the most innovative novel in the English language since James Joyce's Ulysses." The Review of Contemporary Fiction calls Infinite Jest a vast comic epic, adding that it's "so brilliant you need sunglasses to read it." On the other hand, critic Dan Schneider (Cosmoetica.com) believes *Infinite Jest* "might be the worst novel ever written." I expect that there will be a similar diversity of opinion about you and your efforts in the coming week, Aries. My advice? Ignore everyone's assessment but your own and that of the person who knows you best.

Gemini Horoscope for week of October 12, 2006


Growing up in Montreal, musician Rufus Wainwright was steeped in the mystique of that city's legendary songwriter Leonard Cohen. As a young adult, Wainwright finally got to meet Cohen. The great man's daughter brought him to her family's home. To Wainwright's surprise, Cohen was in his underwear in the kitchen cooking up tiny sausages, which he was chewing, regurgitating, and feeding to a weak baby bird he had found and was trying to revive. I predict that you'll soon have a comparable experience, Gemini: A revered source of magic and myth will confound your fantasies in a poignant and delightful way. You may even cry with amazement and laugh with mournful bliss. (Thanks to the film I'm Your Man for Wainwright's story.)

6 yorum:

yasemin dedi ki...

burcum ikizler + çarşamba günü bu filme biletim var! :)

endiseliperi dedi ki...

Bir de astrolojiye inanmazlar:))
İyi eğlenceler o halde Yasemin.

ece arar dedi ki...

yasemin ile aynı gün doğan birisi olarak ben de üzerime alındım. filme gidemem ama son tümceyi kalbime yazdım.

candan dedi ki...

Sevgili Peri merhaba :)
bu vesileyle ilk postumu da girmiş olayım :) ha şimdi -bula bula bunu mu buldun candan yorum yazacak?- diye devrik olmayan bir cümleyle sorabilirsin. yok.. valla ilgisi yok epeydir yazmak istiyorum ama benim zamanla ciddi bir sıkıntım var ve takıntılıyım. meselâ şimdi sana yazdım ya, gerisi gelir artık :)
yalnız ben türkçe'den ziyâde başka dil bilmeyen (onu da ne kadar bildiği şüpheli) bir kimesne olarak, keşke bir koç burcu olarak denilenleri anlasaydım diye dertleniyorum. oradan bir tek Joyce'yi tanıyorum ne yâni o da mı koçmuş? öyle mi diyor yazıda :))

endiseliperi dedi ki...

Ece, filme gidemiyorsun, ama Prag'a seyahat planın ile beni ta kalbimden vuruyorsun. Bu ne muhteşem bir plan. Bora da ister Prag'a gitmeyi ama orada üşümek benim için bir kabus olacağından ve fakat Prag'ın da soğukta Prag olması söz konusu olduğundan aramızda artık bıktırıcı bir espriye dönmüş durumdadır. Hem şimdi değil ama kışın havası da çok kirli ve o güzel binaların sadece turistik amaçlı olarak dışları restore edişmiş içleri değil diyerek mazeretlerimi sıralarım. Bazı şeyleri konuşmak güzeldir. Prag konuşurken nefistir mesela.

:)) şaka yapıyorum. Size iyi yolculuklar dilerim. Bu mevsimde sanmam ki üşüyesiniz.Elvin de gidecek mi?

endiseliperi dedi ki...

Candan Hanım hoşgeldiniz,
Olsun geldiniz ya:)
Orada, kafanıza göre takılın, sizin düşündüğünüz hiçbir şey yanlış olamaz, diyor:)

Sevgilerimle.